Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. AKO SI ZVOLIŤ SPRÁVNY DIGESTOR?
AKO SI ZVOLIŤ SPRÁVNY DIGESTOR?

Digestor by mal byť namontovaný (zavesený) nad kuchynským zariadením tak, aby para v plnom rozsahu šla do odťahového kanálu. Najlepšie je zavesiť digestor čo najnižšie, a to preto, aby sa para neroznášala po miestnosti.

Digestor by mal presahovať obrys zariadenia nad ktorým visí.

Musíte tiež vedieť, či potrebujete digestor so sklonom nahor:

alebo nadol:

K vysokým miestnostiam sa odporúča digestor so sklonom nadol, a to kvôli lepšiemu odvádzaniu pár. K nízkym sa používa digestor so sklonom nahor, aby sa vyhol nehodám (náraz hlavy do digestoru a pod.)

Vývod

Štandardne sa vyrezáva uprostred digestora na hornom plechu. Sme schopní umiestniť vývod v ľubovoľnej časti digestora – na zadnej, ľavej, pravej strane alebo hore, ale nie uprostred.

Štandardný priemer vývodu je 200 milimetrov, čo môžeme podľa prianí zákazníka upraviť. Majte však na pamäti, že zmenšený priemer vývodu môže ovplyvniť výkon celého digestoru.

Ventilátor

Digestory ponúkame bez príslušenstva – okrem filtrov. Pokiaľ potrebujete k digestoru aj ventilátor, tie na našich stránkach ponúkame tiež. Zo širokej ponuky si môžete vybrať radiálne, osové a kanálové motory (tie sa montujú vnútri trubky).

Nie je problém, pokiaľ sa priemer ventilátoru nezhoduje s priemerom Vašej vzduchotechniky, môžeme pridať redukciu. Pamätajte, že pokiaľ príliš zredukujeme priemer, výkon motoru môže významne klesnúť.

V prípade otázok ohľadne vzduchotechniky alebo voľby digestora nás neváhajte kontaktovať! 

Rýchla realizácia

Tovar odosielame do Českej republiky a na Slovensko. Spolupracujeme s prepravnou spoločnosťou TopTrans.

 

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk